Holický masopust 2017

18.02.2017 09:00

S neochvějnou pravidelností se na začátku každého nového roku vrací čas plesů a masopustního veselí. Zveme vás spolu se Dechovým orchestrem KD Holice a ve spolupráci s Městem Holice a Kulturním domem města Holic v sobotu 18. února na další Holický masopust, při kterém se zase můžeme setkat a poveselit.

Pokud se chcete pobavit a užít si neopakovatelnou atmosféru Holického masopustu i vy, ozvěte se nám a využijte jedinečnou možnost se aktivně zapojit do společenského dění v Holicích! Občerstvení během pochodu zajištěno. Kostým bude zapůjčen, ale můžete přijít i ve vlastním. Vítána je aktivní znalost polky a valčíku.

Program

  9:00 Zahájení masopustu u KD (povolení od starosty města)
  9:00 - 15:30 Průvod maškar městem
Procházející průvod neváhejte pozvat k zastavení u vašeho příbytku,maškary rády navštíví každého z vás. Můžete je občertvit štamprdlátkem i něčím malým k zakousnutí, jistě se vám pak nějakou taškařicí odvděčí. Zahrajeme vám písničku na přání, zatancujeme si s vámi a půjdeme zase o dům dál.

Trasa: Holubova ulice - náměstí T. G. Masaryka - Komenského - Klicperova - Pardubická - Tylova - Mládežnická - U Kapličky - Komenského - Havlíčkova - Husova (se zastávkou v Topasu) ke křižovatce na Podlesí - Pod Homolí - Ottmarova - Pospíšilova - Lohniského - Neptalimova - Na Mušce a Luční. Masopustní rej skončí na hřišti na Mušce. Sousedé, kolem jejichž příbytků povede laufer svou maškarní družinu, budou ve svých schránkách v předstihu informování letákem s dalšími informacemi a instrukcemi.
15:30 Zakončení masopusu (hřiště na Mušce)
soutěže, živá muzika, masopustní občerstvení
Odpravení kominíka

 

Kontakt

Kultura pro město

info@kulturapromesto.cz

737 726 128
605 366 017

Vyhledávání

Novinky, pozvánky

Přihlaste se k odběru novinek a pozvánek na naše akce:

Partneři

PENTA-servis

Restaurace CORONA

            Město Holice

Podporujeme hendikepované:

Svítání

Léthó

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode